Меморандум про співпрацю з народними депутатами України

Дата:

Вчора представники Cherkasy It Cluster провели зустріч з народними депутатами – Владиславом Голубом і Олегом Петренко – та підписали меморандум, який закріплює співпрацю у напрямі написання поправок до законопроектів, які безпосередньо стосуються ІТ галузі.

– Часом реєструються законопроекти, читаючи які, одразу стає зрозуміло, що вони не працюватимуть, – говорить представник ІТ кластеру Микола Кудрявцев. – На жаль, сьогодні у Верховній Раді дослухаються лише до кількох ІТ-компаній, що мають лобі. Проте в нас часто є власна думка щодо законопроектів, ми готові ділитися цими ідеями, аби в подальшому закони працювали, а не лише були на папері. Співпраця з депутатами допоможе нам доносити свої зауваження оперативніше.

Також на зустрічі обговорювали питання щодо можливої ліквідації Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та зв’язку. Народний депутат Олег Петренко запевнив, що така ініціатива не набере в парламенті достатньої кількості голосів.

Зазначимо, що наразі Владислав Голуб є співатором законопроекту #3719, який обмежує права правоохоронців при проведенні обшуків у ІТ-компаніях, зокрема забороняє вилучати сервери; а також законопроекту #4496 , що ліквідує основні технічні, непотрібні і вкрай неприємні процедури, які стримують експорт вітчизняних послуг (безпосередньо і в ІТ галузі).

Текст Меморандуму:

Теги