Перший дизайн-хакатон пройшов у Черкасах

Дата:

На першому дизайн-хакатоні “Вивіска lab” за півтори доби молоді дизайнери напрацювали 18 альтернативних проектів оформлення вивісок, вітрин та фасадів для різних будівель в Черкасах.

18-19 червня у приміщенні Черкаського державного бізнес-коледжу відбувся перший в Черкасах дизайн-хакатон «Вивіска Lab». Протягом 28 годин команди молодих черкаських дизайнерів розробляли власне бачення того, як мають виглядати будівлі нашого міста, орієнтуючись на світові стандарти та норми.

Загальний настрій та контекст роботи на початку хакатону задали два спікери – Василь Гошовський, дизайнер з Івано-Франківська, який керує громадським проектом “Вивіски” і має досвід розробки правил єдиного візуального стилю міста; та Олексій Сальніков, дизайнер з Черкас, один з організаторів хакатону.

Команди з 2-3 чоловік на власний розсуд обирали об’єкти в Черкасах, з якими хотіли б працювати і втілювати своє бачення у супроводі менторів – професійних дизайнерів-практиків.

В результаті безперервної 24-годинної роботи 33 учасники хакатону презентували 18 альтернативних проектів для різних локацій у місті. Журі відзначило 3 команди, що перемогли у хакатоні, але розрив у балах вимірювався у десятих та сотих, тому значно більше команд показало дійсно вартісні ідеї та високий рівень їхнього втілення.

Усі напрацювання учасників будуть максимально популяризовані в соцмережах, ЗМІ, в бізнес-середовищі та серед мешканців міста. Найшвидше побачити резульати дизайн-хакатону можна буде на Фейсбук-стоірнці “Вивіска lab” .

Організатори проекту «Вивіска Lab» – ГО “Промолодь”, Masters Academy та Черкаський бізнес-коледж вдячні кожному учаснику за активність, працьовитість і реальні кроки до нашої спільної мети – створення того вигляду міського простору Черкас, який би дозволяв бачити місто і насолоджуватися життям у ньому.

Окрема вдячність усім партнерам проекту: компаніям Master of Code GlobalSPD-Ukraine,  N3w NormalPixelgrow , Cherkasy IT Clusterкав’ярні Білий кролик, проеку Not a book, компанії Duvi Production, колективу Черкаського державного Бізнес-коледжу. Саме завдяки їхній підтримці захід зміг відбутися у короткі строки та на належному рівні.

Щодо деталей, подальшого розвитку проекту  “Вивіска lab”  та співпраці по цьому чи інших громадських проектах, що розвивають наше місто – звертайтеся до координатора проектів ГО Промолодь,  Дарини Подолян:

e-mail: promolod.che@gmail.com

тел. 093 588 72 57

Теги