Безкоштовні курси програмування для школярів

Дата:

Друзі, Cherkasy IT Cluster з нового навчального року планує запустити новий проект – безкоштовні ІТ курси для школярів (9-12 років). Плануємо це робити у партнерстві та за програмою CodeClub Ukraine. Тому шукаємо волонтерів, які допоможуть нам реалізувати цей проект саме у Черкасах!

Детальніше про програму CodeClub.

Code Club UA – це всеукраїнська мережа безкоштовних факультативних волонтерських клубів кодування для дітей 9-11 років.

Це проект, в межах якого волонтери навчають дітей писати комп’ютерні програми у вільний від уроків час. Заняття відбуваються один раз на тиждень в обраних локаціях і тривають одну годину. У Code Club діти вчаться програмувати, створюючи комп’ютерні ігри, анімацію і веб-сайти. Програма передбачає створення одного проекту за один урок.

Програма Code Club має 4 рівні, кожен з яких є складнішим за попередній і складається з набору проектів та завдань. Виконання цих завдань не лише передбачає набуття знань та практичних вмінь, але й стимулює дітей до використання власної уяви в процесі створення креативних проектів. На перших двох рівнях (Terms 1 & 2) дітей навчають основам програмування на базі мови Scratch. Третій рівень (Term 3) присвячено вивченню базових понять HTML and CSS. На четвертому рівні діти знайомляться з мовою Python.

Code Club було створено у Великій Британії веб-дизайнером Клер Саткліф і програмістом Ліндою Сандійк у квітні 2012 року. Тепер Code Club існує вже у 32 країнах світу, від США і Бразилії до Австралії і Нової Зеландії.

Детальніше про програму http://codeclubua.org/about-us/

Що Робить волонтер

Волонтерство у Code Club означає, что раз на тиждень ви будете проводити годинні заняття з кодування у обраній локації. Як волонтер Code Club, ви маєте право використовуват для роботи зі школярами надані проектом навчальні програми. На перших двох рівнях (terms) ми навчаємо дітей основ програмування на базі мови Scratch На третьому рівні ми вивчаємо HTML та CSS, а на четвертому займаємося Python.

Що потрібно знати волонтеру

Зверніть увагу: щоб бути волонтером Code Club, ви повинні вміти програмувати. На першому рівні (term 1) ми пропонуємо дітям навчитися програмувати на Scratch, але далі рухаємося до більш складних мов – таких, як Python. Також, досвід роботи із дітьми буде великим плюсом.

Для того, щоб стати волонтером проекту Черкасах, який запускає Cherkasy IT Cluster, заповніть будь-ласка форму і ми з вами обов’язково зв’яжемося для попредньої співбесіди —> https://goo.gl/forms/wMKICbtrxmdNMkr93 

У підсумку

Для запуску проекту в Черкасах локацію вже обрано. Матеріали – готові і будуть доступні, як тілки ви станете офіційним волонтером проекту. Проведення занять розраховано на весь навчальний рік. Від вас – велике бажання та натхнення спробувати себе у якості справжніх менторів майбутнього покоління ІТ-шників!

По всіх можливих питаннях – пишіть у месенджер на нашій сторінці у Facebook: https://www.facebook.com/itcluster.ck.ua/

Теги