Asp.net Core and Angular Meetup

Дата:

Запустити окремо фронтенд та бекенд сервер – це зовсім не складно. Проблеми починаються, коли необхідно подружити їх між собою. Генератори коду типу JHipster пропонують готові рішення для Java та SPA. Проте структура виходить досить складна. Та і сам інструмент вже є окремим предметом для вивчення. А хочеться почати з чогось простого та робочого.

Останні декілька років корпорація Microsoft активно контріб’ютить в open source. Та вбирає з нього все найкраще. На мітапі вас чекає знайомство з їх новим творінням – інструментами для швидкої розробки веб додатків на Angular та ASP.NET Core.

З ASP.NET Core в одну просту команду ви отримуєте готовий та налаштований скелет SPA додатку з бекендом на ASP.NET Core (C#) та фронтендом на ваш вибір. Ще одна команда – і ваш фронтенд та бекенд вже запущені та готові обмінюватись даними. Розробка бекенду на сучасному ASP.NET Core досить схожа на Spring Boot. От тільки все виглядає значно простіше і мороки менше. Досі сумніваєтесь, чи вартий стек ASP.NET Core + Angular вашого часу? Вартий! – приходьте на мітап та переконайтесь! 😉

За бажанням ти можеш взяти свій ноутбук та закріпити отриманні знання на практиці.

Кількість місць обмежена, реєстрація триває до 21 жовтня за посиланням: https://goo.gl/forms/jpAdUCFLcZgFxxoX2.

Теги