21 сезон інтернатури InterLink inCamp

Дата:

Якщо ти хочеш працювати в ІТ, реалізувати свій потенціал, працювати з кращими спеціалістами в місті, знайти своїх однодумців та ідеальну команду для розвитку – команда InterLink запрошує тебе на навчальну інтернатуру!

Вже 6 років поспіль практикуючі ментори компанії викладають інтенсивну та змістовну програму, яка точно допоможе тобі заповнити пробіли у знаннях та отримати необхідні теоретичні, а головне – практичні навички розробки. Програма літньої інтернатури порадує всіх фанатів JavaScript. 21-а інтернатура – це x2 практики з JS. На літньому сезоні інтернатури бекенд розробку вивчатиметься на прикладі Node.js (Express). Мінімум магії, максимум розуміння. На фронтенд React – так само простий і зрозумілий. Додатково буде зроблено акцент на асинхронності та функціональному програмуванні. Учасники навчаться писати дефекто-непроникний код з використанням TypeScript. Як і завжди – випускники отримують річний контракт з InterLink .

? Реєстрація відкрита до 11-го липня
? Старт підготовки 19-го липня
? Офлайн заняття в офісі для черкащан
? Онлайн зустрічі в Zoom для немісцевих
? Випуск 8-го жовтня
? 11-го жовтня початок річного контракту з InterLink

Щоб долучитися до програми, необхідно зареєструватися, виконати тестове завдання, яке автоматично надійде на імейл після реєстрації, та пройти співбесіду-знайомство з ментором.
Реєстрація за посиланням https://interlink-ua.com/en/incamp

Теги