Відкрито реєстрацію на новий сезон dv.campus

Дата:

Компанія Default Value розпочала реєстрацію на курси dv.campus за двома напрямками: «eCommerce Web Developer» та  «БАшка – вмикай голову» .

  • На курсі «eCommerce Web Developer» учасники навчаться розробляти інтернет магазини на основі платформи Magento 2.Старт курсу: 01 жовтня. Тривалість занять півтори-дві години по четвергах  о 18:30. Курс триватиме протягом шести місяців.Ментор «eCommerce Web Developer» – Максим Запорожець, Tech Leader команди Magento компанії Default Value.
    Реєструйся тут: https://forms.gle/SKEwL6SnsA3xKBy39
  • Курс «БАшка – вмикай голову» допоможе розібратися з бізнес аналізом в IT проектах. Студенти дізнаються як правильно його робити, та чому його необхідно обов’язково використовувати всім членам команди. Цей курс допоможе всім зацікавленим навчитися краще розуміти клієнтів і “перекладати з мови клієнта на мову розробників”. Він розрахований на людей, що вже мають хоча б невеликий досвід роботи в IT.Навчання розпочнеться 29 вересня. Заняття будуть тривати близько півтори-дві години по вівторках о 18:30. Тривалість курсу – ще не визначена. Вести курс «БАшка – вмикай голову» буде СЕО Default Value Роман Кузуб.
    Реєструйся тут: https://forms.gle/qyrC7wMpqk6rNKm18

Теги