Учнів черкаської гімназії переконували ставати ІТішниками

Дата:

Учасники літньої наукової школи гімназії № 9 познайомилися із головою правління громадської спілки «Черкаси ІТ кластер», депутатом Черкаської міської ради, Миколою Кудрявцевим. Він розповів про розвиток ІТ-галузі в місті Черкаси, про можливості навчання в GeekHub, про відкриття в нашому місті TalentHub, про досягнення черкаських програмістів і їхні роботи по всьому світові та чому варто обирати цей професійний напрямок. Зустріч викликала неабияку зацікавленість у школярів.

– Питань було багато, дітям сподобалось, і є надія, що скоро ІТ-вундеркіндів в Черкасах побільшає. Ми хочемо донести до дітей, їх батьків та вчителів максимум інформації про ІТ взагалі та про можливості розвитку цієї сфери у нашому місці. Розповідаємо про компанії, про реалізовані цікаві гучні проекти, про можливості навчання та працевлаштування. І звісно, чому ІТ-це майбутнє тут і зараз, –

розповів Микола Кудрявцев.

Зустріч з учнями гімназії № 9 – це чергова з серії зустрічей, які проводять представники спілки «Черкаси. ІТ – кластер» з учнями шкіл. Подібні спілкування уже проходили в ЗОШ № 17, ФІМЛІ. Черкаські ІТішники тісно співпрацюють також і з вищими навчальними закладами щодо розробки методик і програм.

Теги