Студентський хакатон вперше пройде у Черкасах

Дата:

14-15 травня компанія eKreative пропонує всім талановитим студентам прийняти участь у першому в Черкасах хакатоні для студентів – Kreative Hackathon.

Хакатон – це кодинг марафон, де програмісти, дизайнери, тестери мають за достатньо короткий час втілити свою ідею у реально працюючу веб-програму або додаток. На хакатоні будуть присутні ментори – це кваліфіковані спеціалісти у своїй галузі, які зможуть направляти тебе з командою та відповідати на виникаючі питання. Після закінчення хакатону тобі і твоїй команді потрібно буде презентувати проект присутнім та суддям, які і визначать переможця. Команди – переможці отримають цінні подарунки.

Ментори хакатону вирішили поділитися своїм досвідом та запропонували чек-лист для учасників, на що варто звернути увагу:

  • не забудьте виділити час на розробку стратегії і плану роботи;
  • розділіть ролі, хто за що відповідає (в разі якщо в команді кілька розробників);
  • не бійтеся заводити знайомства, так як це допоможе вам зрозуміти, хто що вміє робити і в чому він може бути максимально корисним для команди;
  • виберіть тім ліда / PM у вашій команді, який буде відповідати за основний напрямок у вашому проекті, розбивати складні завдання на кілька дрібних, призначати їх на конкретного учасника;
  • приділіть час на підготовку до презентації вашого проекту в будь-якому зручному для вас форматі;
  • правильно сплануйте ваш час, так як він в будь-якому випадку буде обмеженим, намагайтеся довго не “зависати” над одним завданням;
  • не бійтеся звернутися за допомогою до колег або до ментора, запитаєте поради у сусідньої команди і вам обов’язково допоможуть.
  • отримуйте задоволення від самого процесу.

Пам’ятайте, хакатон це командна робота, вчіться працювати разом, знаходити правильні решення. Хакатон дає можливість оцінити самого себе, зрозуміти наскільки ти здатен в обмежені терміни вирішувати поставлені завдання.

На всіх учасників чекає цілодобовий кодинг-­марафон. Кожен зможе створити свій власний проект, який буде полегшувати життя інших людей.

Деталі та реєстрація на сайті

Теги