CourseBuffet – он-лайн платформа, де можна безкоштовно закінчити бакалаврат престижного західного вузу

Дата:

Якщо ви завжди мріяли закінчити бакалаврат престижного західного вузу, то зараз у вас з’явилася унікальна можливість зробити це онлайн і абсолютно безкоштовно.

Платформа CourseBuffet дозволяє скласти навчальний план з масових онлайн-курсів провідних університетів світу, який буде відповідати плану очного навчання в американському вузі за кредитно-модульною системою. Зрозуміло, проходити навчання доведеться англійською мовою.

Щоб почати навчання, необхідно спершу вибрати спеціальність. Після цього ви отримаєте структурований і розбитий за напрямками перелік масових онлайн-курсів з відповідними кожному з них кредитними годинами. Частина курсів, як і в університеті, обов’язкові для проходження, частину можна вибрати самостійно в рамках встановленої кількості кредитних годин.

Поки на платформі доступні тільки дві повноцінні бакалаврські програми за спеціальностями “Комп’ютерні науки” та “Менеджмент”, а також дві міні-програми: “Економіка” і “Філософія”. Однак автори ресурсу обіцяють розширювати цей список.

Крім компіляції курсів під університетські програми, на майданчику зібрані всі доступні безкоштовно масові онлайн-курси з популярних платформ, таких як Coursera, Udacity, EDX і інших. Всі вони відсортовані по предметах і університетах, щоб користувачеві було простіше орієнтуватися в наявності матеріалу.

“Поки що за проходження цих курсів ви не отримаєте диплома бакалавра, але якщо потурбуєтесь про отриманням сертифікату про проходження кожного з них, то вразити роботодавця точно зможете. Ну і, звичайно, здобудите по-справжньому безцінні знання!”, – про це зазначає засновник українського освітнього проекту Prometheus Іван Примаченко.

Теги