Харківська команда SoftServe відкрила новий офіс

Дата:

Компанія SoftServe, що надає цифрові рішення та консалтинг у сфері цифрової трансформації бізнесу, оголосила про відкриття нового, більшого офісу у Харкові. Офіційна церемонія відкриття відбулася за участі американського та українського керівництва компанії, представників харківського ІT-кластеру та освітньої галузі.

«SoftServe продовжує розширювати існуючі та відкривати нові розробницькі центри для задоволення зростаючих потреб компаній з усього світу. 2016 рік був успішним для SoftServe як в контексті загального росту, так і подвоєння кількості корпоративних клієнтів, – коментує Кріс Бейкер, головний виконавчий директор SoftServe. – Ми з радістю розширюємо харківський офіс і продовжуємо розвивати команду, враховуючи, що у місті є сильна ІТ-спільнота, кваліфіковані розробники та потужна освітня база. Я впевнений, що наші нові розробницькі центри в Україні, Польщі та Болгарії допоможуть нам підтримати клієнтів на їхньому шляху до цифрової трансформації».

Розробницький центр у Харкові успішно реалізовує цифрові проекти для міжнародних клієнтів у напрямку охорони здоров’я, телекомунікацій, інтернету речей, цифрової трансформації бізнесу, електронного навчання тощо. Понад 60% команди – ІТ-фахівці старшого та середнього рівнів, велика кількість спеціалістів сертифікована.

«SoftServe є другою по величині ІТ-компанією в Україні. Минулого року ми показали значний приріст, в тому числі і в харківському офісі, подвоївши кількість співробітників до 140 людей, – розповів Геннадій Букшевалов, директор розробницького центру SoftServe у Харкові. – Як соціально відповідальна компанія SoftServe постійно інвестує у створення комфортних умов праці та атмосфери, що надихають на реалізацію креативних ідей. Нове приміщення у Харкові – це не лише сучасний та зручний офіс, але і підготовка до розширення команди. До кінця 2017 року ми плануємо найняти ще до 100 співробітників для роботи над міжнародними проектами».

Кожен офіс SoftServe має свій унікальний стиль, під час проектування якого компанія намагається враховувати побажання співробітників. Новий харківський офіс знаходиться в історичному центрі міста. Він побудований у форматі open space з окремими кімнатами для команд. Завдяки розміщенню на двох найвищих поверхах будівлі, у приміщенні багато світла та гарна панорама на місто. В офісі є велика кухня, авто- та велопарковки, а також спортивна, релакс та ігрова зони.

Довідка:

SoftServe — глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. В компанії працює понад 4500 працівників, розробницькі офіси розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві (Польща). Головний європейський офіс компанії розташований у Львові, головний американський офіс компанії знаходиться у Остіні (Техас, США). Низка бізнес-представництв розміщена у США та країнах Західної Європи. Загалом бізнес-представництва SoftServe працюють у 29 містах у 9 країнах світу. У 2010-2014 роках SoftServe здобув низку відзнак у рейтингу Aon Hewitt SoftServe як кращий роботодавець України, Центральної та Східної Європи, компанія також була визнана кращим ІТ-роботодавцем України 2012, 2013, 2015 років у рейтингу DOU.

Теги