У Черкасах набирає обертів акція «LOTS of SOCKS»

Дата:

Кожного року 21 березня увесь світ відзначає День людей з синдромом Дауна.

Двадцять перший день третього місяця був обраний, щоб показати, що синдром Дауна пов’язаний із наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-ій парі.

В Україні до цього дня відбувається флешмоб #LOTSOFSOCKS. Суть акції полягає в тому, що люди, які виражають толерантність і підтримку людям з синдромом Дауна, 21 березня надягають яскраві, непарні шкарпетки, як символ додаткової хромосоми.

Черкащан закликають також проявити креатив і зробити зі шкарпеток шарф, краватку або прикріпити на лацкан піджака чи до сумки.

Для участі в акції слід зробити кілька кроків:

  • Крок 1. Зробити фото в яскравих, непарних шкарпетках.
  • Крок 2. Викласти фото на своїй сторінці Фейсбук з підписом
    «Сьогодні 21 березня – Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це такі самі українці, як ми». Не забудьте про хештеги #WDSD2019 #LOTSOFSOCKS #SUNKIDSCHERKASY
  • Крок 3. Поширити своє посилання на подію: Акція “Lots of Socks”-“Всесвітній день людей з синдромом Дауна” (створену ГО «Сонячні діти Че ркащини»)

На сьогодні до флешмобу вже приєдналися представники ІТ-спільноти Черкас, журналісти, гравці «Черкаських Мавп», школярі та інші небайдужі.

ІТ-спільнота Черкас уже не перший рік долучається до акції “Lots of Socks”. Так, уже три роки поспіль флешмоб підтримують компанії SPD-UkraineMaster of CodeeKreative, а також InterLink. Cherkasy IT Cluster запрошує ІТ-компанії міста, а також усіх небайдужих містян доєднатися та підтримати “сонячних” діток.

 

Теги