У спільноті «Черкаси ІТ-кластер» поповнення!

Дата:

До спІлки «Черкаси. «ІТ-кластер» приєдналися ще дві організації: Everlabs (Олег Пасько) та Active Bridge (Євген Корпань). Тож тепер до складу спільноти черкаських ІТішників входить вісім організацій і компаній.

– Ми зростаємо не тільки кількісно, але й якісно, і це радує. До нашої спілки приєднуються все нові і нові члени. Відповідно ростуть і наші спільні можливості. За останні кілька місяців ІТ-спільнота Черкас почала виходити на якісно новий рівень. Двері «Черкаси «ІТ-кластера» завжди відкриті, – розповів голова спілки, адвокат Микола Кудрявцев.

Знайомтеся з новими учасниками «ІТ-кластера»

Active Bridge

Заснована у жовтні 2013 року шістьма друзями-програмістами. Головним ініціатором був Eugene Korpan, який запропонував створити компанію, а однодумці його підтримали. Усі вони спеціалізувалися на розробці веб-додатків з використанням Ruby on Rails. На сьогодні компанія співпрацює з більш ніж двома десятками спеціалістів. «Ектів Брідж» активно залучає до співпраці перспективних ІТ-шніків, навчаючи їх Ruby on Rails. Компанія працювала над десятками цікавих проектів: соціальні мережі, cloud- платформи, app-маркетплейси та інше.

Everlabs 

Компанія була заснована 2013 року Oleg Pasko, із початком роботи над цікавим аутсорсиновим проектом про туризм Ever.travel. Згодом до компанії приєднались нові розробники, з`явилися й нові проекти з web-розробки та разробки мобільних додатків. Серед інших й внутрішній проект компанії SEICRM, система обліку для страхових брокерів.

Нагадуємо, що спілка відкрита для інших компаній: “Якщо компанія або група фахівців, які поділяють наші погляди, принципи і мету, виявляють бажання приєднатися до ІТ кластеру, то ласкаво просимо. Ми створені, що підтримувати розвиток ІТ, вдосконалювати освіту, ділитись знаннями, разом створювати цікаві проекти. Наша ціль – це відкритість і прозорість, захист інтересів ІТ галузі міста і представництво ІТ в органах влади і фіскальній службі” – зазначає Микола Кудрявцев, голова спілки “Черкаси ІТ кластер”.

Запрошуємо компанії міста долучатися!

Теги