JEEConf 2016

Дата:

20-21 травня в Києві пройде щорічна конференція для Java практиків – JEEConf. Цього року JEEConf в перший раз за 6 років пройде на новій локації в КВЦ Парковий. Як і завжди, конференція відрізняється практичністю доповідей, тільки практичний досвід реальних проектів.

Конференція JEEConf створена, щоб об’єднати всіх тих, хто цікавиться архітектурними рішеннями, новітніми інструментами і бібліотеками, тенденціями в світі Java, застосуваннями Java для різного роду проектів, інтеграціями з іншими мовами і технологіями і т.д.

Спікери з різних країн світу приїдуть поділитися з учасниками своїми знаннями, досвідом і рішеннями. Ви зможете послухати доповіді та поставити питання таким спікерам як Josh LongJacek LaskowskiEvgeny Borisov і багатьом іншим справжнім професіоналам. Ми запрошуємо розробників, архітекторів, тестувальників, лідерів команд отримати досвід і знання з перших рук і вуст 🙂

В цьому році буде 5 потоків: General topics, JDK / WEB, JVM languages, Big Data / Cloud, Tools / Approaches – кожен з вас знайде для себе корисну інформацію.

З програмо конференції можна ознайомитися на сайті: jeeconf.com

Також в рамках JEEConf 18-19 травня, пройде ексклюзивний тренінг Євгена Борисова «Java 8 in Practice».

 

Нагадаємо, як проходила JEEConf у минулому році:

 

 

Теги