IT Hackathon: Допомога

Дата:

Під час війни кожному важливо лишатися на своєму місці та власною експертизою сприяти наближенню перемоги.
Адаптивність до умов, ​​оптимізація недостатньо ефективних процесів та швидкість реакції – новий світ, у якому ми живемо. Тому ми пропонуємо ІТ-спеціалістам об’єднатися для пошуку свіжих ідей та створення рішень, які допоможуть зробити наявні процеси ефективнішими.

Долучайтеся, щоби у командах працювати над реальними запитами від організацій та установ, які займаються питаннями гуманітарної та воєнної допомоги, підтримки переселенців, збору актуальних потреб, розподілу ресурсів тощо.

IT Hackathon: Допомога – це 24 години інтенсивної командної роботи над розв’язанням реальних проблем, яка проходитиме офлайн за підтримки менторів команди Master of Code Global та участі експертів-представників громадських і волонтерських організацій, установ тощо.

Хто може зареєструватися?

Усі охочі, які мають досвід в ІТ.
Ми не обмежуємо реєстрацію за технологіями, напрямками, рівнем навичок тощо. Адже віримо, що найважливіше – це бажання допомогти, а хороші рішення народжуються в злагодженій командній роботі.

Як формуватимуться команди?
Ви можете:

  • зареєструватися самостійно і ми розподілимо вас до команди на початку хакатону;
  • зареєструвати команду.

Як щодо ідей для проектів?

  • організатори проведуть ряд комунікацій із організаціями та установами, які мають проблеми, на які командам потрібно буде знайти рішення та презентувати MVP проекту. Впродовж заходу ви матимете можливість консультуватися із експертами цих сфер, щоб ваша ідея була справді корисною;
  • якщо ви знаєте проблематику, яку хочете вирішити – ви також зможете над нею працювати. Головне – потурбуйтеся, щоби з вами на зв’язку була людина, яка зможе провалідувати користь запропонованих рішень.

Яким буде формат проведення хакатону?

  • Захід проходитиме офлайн. Адресу місця проведення кожен отримає по завершенню реєстрації.
  • На час комендантської години ви зможете продовжити хакатонити офлайн або ж переміститися додому і працювати з командою онлайн.
  • Організатори забезпечать можливість переміститися до сховища на випадок повітряних тривог.

За день до хакатону, у п’ятницю 15 квітня, ми проведемо Q&A сесію, на якій деталізуємо формат проведення заходу, а також відповімо на всі ваші питання.

Реєструйтеся за посиланням до 14 квітня включно: https://url.masterofcode.com/HackathonDopomoha

Хакатон проводиться за ініціативи команди Master of Code Global.

 

 

Теги