InterLink відсвяткувала своє 16-річчя!

Дата:

Нещодавно партнери Cherkasy IT Cluster та одна з найбільших ІТ-компаній нашого міста – InterLink – відсвяткувала своє 16-річчя.

За 16 років компанія InterLink пройшла шлях від крихітного офісу американської аутсорсингової компанії до самостійної компанії з повним циклом розробки ПО.

За ці роки в офісах Черкас, Львова і Лондона були побудовані відділи QA, дизайну, технічної підтримки, продажів і HR, в яких працюють близько 100 ІТ професіоналів. Захопленість своєю справою і прагнення до поліпшення процесів зробили фахівців компанії одними з піонерів в освоєнні гнучких методик розробки – Екстремального Програмування та Scrum.

А високий професіоналізм і самовіддача лягли в основу багаторічної співпраці з міжнародними корпораціями Nokia і Xerox.Також, компанія не тільки допомогла зробити перші кроки по випуску свого продукту на ринок безлічі стартапів з Кремнієвої Долини, але й сама не залишилися в стороні від стартап-руху, створивши серію веб-сервісів і мобільних ігор.

Ми щиро вітаємо компанію InterLink з 16-річчям і бажаємо, щоб наступні 16 років були такими ж насиченими і яскравими, як у професійному розвитку так і в розвитку кожного особисто! Незрадливого успіху у подальших звершеннях, нових перемог та довершенності у власній справі!

Дякуємо за плідну співпрацю!

Теги