IT компанії підтримали “Сонячних Діток”

Дата:

21 березня у світі щорічно відзначається Міжнародний день людини з синдромом Дауна. У різних країнах проходять акції на підтримку людей з цим синдромом. Зазвичай учасники одогаять різнокольорові шкарпетки або чіпляють їх на одяг незвичним для себе способом. Мета цієї акції – привернути увагу до проблем соціалізації людей із синдромом та особливостей їх сприйняття людьми.

Компанії-учасники Cherkasy IT Cluster також вирішили підтримати наших “Сонячних діток” з ГО”Сонячні діти Черкащини” та долучилися до акції.

Дітки та їх батьки завітали у гості до компанії InterLink. Зворушливе відео про те, що це такі самі українці, як і ми.

Вперше день людини з синдромом Дауна був проведений в 2006 році. Рішення про проведення цього дня було прийняте за ініціативою Міжнародної (IDSA) і Європейської (EDSA) асоціацій Даун Синдром на VI міжнародному симпозіумі по синдрому Дауна, який проходив в Пальма-де-Майорка (Іспанія).

У грудні 2011 року Генеральна Асамблея ООН запропонувала з 2012 року відзначати цей день усім державам і міжнародним організаціям, щоб підвищити рівень інформованості суспільства про синдром Дауна і привернути увагу до необхідності поліпшення якості життя людей з цим синдромом.

Компанія Master of Code Global влаштувала “Сонячним діткам” справжнє бульбашкове свято.

ень і місяць для цієї події були вибрані не випадково – вони символічно відображають природу виникнення патології. Березень вибраний тому, що синдром Дауна є трисомию (березень – третій місяць року) по 21 хромосомі (тому і 21 березня).

 

Так розпочав свій ранок 21 березня керівник компанії Ekreative – Віктор Євпак.

 

А потім приєдналася і команда Ekreative.

Діти із синдромом Дауна навчаються і при застосуванні відповідних методик можуть розвиватися в інтелектуальному плані. Народжені з синдромом Дауна діти можуть навчитися не тільки самообслуговуванню, але і читати, рахувати й писати, доступні їм і спеціальні знання. Батьки таких дітей змушені щодня боротися за гідне існування і майбутнє своїх дітей, долаючи величезний опір і нерозуміння з боку суспільства.

 

Своєю гостинністю та теплом поділилася і компанія SPD-Ukraine, до якої завітали “Сонячні дітки”.

Діти з синдромом Дауна обдаровані не менш, ніж звичайні діти. Багато хто має художній талант, музичні (в тому числі танцювальні та співочі) і артистичні здібності, схильні до поезії, успішні в спорті.

Чим більше людей отримають інформації про синдром Дауна, тим менше буде страху і негативу по відношенню до людей з цим синдромом. Тим більше «сонячних» дітей залишиться жити в сім’ях, адже часто, на жаль, батьки відмовляються від таких дітей, тому що не знають про те, що у таких діток є великий потенціал для розвитку. Не знають, що якщо з дитиною займатися з раннього віку, у неї є всі шанси вести повноцінне життя.

Не будьмо байдужими і давайте пам’ятати, що це такі ж українці, як і ми. А разом ми єдині!

Теги