Долучайтеся до команди GeekHub

Дата:

Чудова можливість стати частиною одного з найбільших в Україні проектів освіти в айті.

Якщо ти – досвідчений професіонал у сфері IT, вмієш ефективно передавати свої знання іншим та маєш нестримне бажання змінювати світ на краще – нам з тобою по дорозі! Читай далі як саме можна долучитись до проекту.

ПРО GEEKHUB

Вже восьмий рік поспіль GeekHub надає можливість талановитій молоді отримувати практичні навички в айті та здобувати роботу своєї мрії. З 2010 року більш ніж 8000 абітурієнтів звернулись із заявками на вступ, і більше 1300 студентів пройшли навчання у рамках проекту.

Випускників GeekHub можна знайти в усіх провідних технологічних компаніях міста Черкаси. Кожного року проект додає 120+ сертифікованих молодших спеціалістів багатьох спеціальностей та допомагає місцевій спільності жити більш якісним та наповненим життям.

ВОСЬМИЙ СЕЗОН

Вісім років тому ми починали з двома курсами та вісьмома членами команди GeekHub. Відтоді кожного року проект додавав нові актуальні курси, які користувались попитом серед студентів, а також серед роботодавців у нашому місті. Команда проекту зросла з 8ми до 63 людей, які без будь якого матеріального заоохочення витрачали свій вільний час на допомогу іншим досягти кращого майбутнього.

У восьмому сезоні ми вирішили спробувати щось нове, аби надати можливість кожному бажаючому професіоналу стати частинкою цього руху. Ми пропонуємо усім охочим професіоналам зі спільноти долучитись до проекту у рамках існуючих курсів GeekHub, з ідеями нових курсів, або до інших проектів нашої команди.

ЯК САМЕ ДОЛУЧИТИСЬ

Отож, якщо у вас є нестримне бажання доєднатись до одного з існуючих курсів у якості викладача (список курсів дивись на сайті geekhub.ck.ua) або запропонувати новий курс – зконтактуйте з нами через приватні повідомлення на нашій сторінці у фейсбуці – https://www.facebook.com/geekhub.ck/

Якщо у вас є інші ідеї як ви можете допомогти проекту та спільноті міста – напишіть нам також! Наша команда організовує багато інших освітніх проектів на будь який смак (GeekTalks, GeekLabs та інші), та має ще більше ідей та планів. Ваша кваліфікована та професійна допомога разом із посвятою достойній справі стане у нагоді.

—–

Ніколи ще не було кращої нагоди приєднатись до потужної команди активних однодумців, які уже змінюють наше місто на краще. Якщо маєш нестримне бажання долучитись та маєш необхідну кваліфікацію – пиши повідомлення зараз!

https://www.facebook.com/geekhub.ck/

Теги