Урочисте закриття 4-го сезону GeekHub

Дата:

Вчора, 27 квітня, в приміщенні кінотеатру “Салют” відбулося урочисте закриття четвертого сезону проекту GeekHub. Цьогоріч 121 випускник проекту Geekhub отримав сертифікат. За статистикою, більше 80% з них знаходять роботу у сфері IT.

У цьому сезоні випускники, крім сертифікатів про завершення навчання, отримали ще й фірмові футболки GeekHub з назвою курсу. Викладачі – з написом “Jedi”, а студенти – з написом “Padawan”, або учень джедая.

“Четвертий сезон був наповнений справжніми відкриттями. По-перше, це величезна кількість зареєстрованих людей. Також ми побили рекорди в кількості практичних проектів: в цьому сезоні ми зробили безліч великих проектів, які принесли користь не тільки студентам, а й неприбутковим організаціям міста. Особливістю четвертого сезону була активізація GeekTalks. Якщо “GeekHub” орієнтується більше на молодих фахівців, які мріють про швидкий старт в індустрії, то GeekTalks розраховані на середній і вищий рівень – на людей, які хочуть “прокачати” свої навички. На зустрічах GeekTalks у нас було дуже і дуже багато високопрофесійних спікерів, яких ми бачимо на європейських і американських конференціях” – зазначив Нік Курат, співзасновник проекту.

За 4 сезони випускниками проекту стало 318 людей. А самі напрями підготовки студентів розширились із 2 до 14. Зараз на «Geekhub» можна отримати знання з JavaScript, iOS, Android, Java for Web, Project Management, Game Production, Business English та ін.

Після вручення сертифікатів і офіційної частини всі присутні могли сфотографуватися біля прес-вола і поспілкуватися один з одним. І студентів, і викладачів “GeekHub” об’єднує бажання робити корисні речі. Більшість випускників в майбутньому знаходять роботу в IT і повертаються в “GeekHub”, щоб передавати свої знання новому поколінню.

“Я читаю курс Ruby on Rails (RoR) вже другий рік. Особисто мені “GeekHub” дає відчуття залучення до процесу зміни світу на краще. Крім того, кожен рік навчання приносить ще більше “прокачування” своїх власних знань. Мабуть, це одна з причин, чому я почав займатися викладанням: щоб чогось добре навчити інших, потрібно спочатку самому все освоїти. У минулому році ми випустили 6 молодих фахівців Ruby on Rails, в цьому сезоні – трьох. Ми трошки підняли планку і поставили високі критерії!” – ділиться своїми враженнями Олег Пасько, викладач курсу Ruby on Rails в “GeekHub”, а також CEO у компанії “everlabs”.

Нагадаємо, GeekHub – це проект, що надає можливість талановитій молоді отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT вцілому. Команда Geekhub — це группа професіоналів в інформаційних технологіях, які працюють у провідних софтверних компаніях. Проект шукаєм мотивованих учнів та студентів, які мріють отримати професію в інформаційних технологіях, для інтенсивного практичного навчання з розробки веб та мобільних додатків, приєднатись до спільноти професіоналів інформаційних технологій для поліпшення життя людей навколо нас. Більше про GeekHub

 

 

Теги