Віце-президент TransferWise виступить на GeekTalks

Дата:

9 лютого в рамках проекту GeekTalks відбудеться виступ Харша Сінхи.

Харш Сінха є VP of Engineering компанії “TransferWise”, міжнарожної платформи грошових переказів. Раніше Харш займав позицію Director of Product у PayPal, керуючи продуктовою стратегією та розвитком мобільних додатків компанії PayPal та мобільних SDK, що дозволяло третім особам мати “мобільний гаманець”, користуючись платформою PayPal. Також він керував eBay’s Local Іnitiatives як Director of Engineering, де займався розвитком платформи eBay’s Click & Collect та в той же день запущеної eBay’s Delivery Service. Харш є радником та інвестором на ранніх етапах розвитку стартапів.

Тема виступу: “Масштабування глобального продукту для локального ринку за допомогою ”product engineering”

Харш поділиться своїми знаннями зі створення та масштабування продукта глобально. Він буде розповідати про те, як він зрозумів, що команди, які сфокусовані на своєму продукті, мають уникальні конкурентні переваги, а також про те, що глобальний продукт потребує локального адаптування, щоб стати успішним.

Брижко Максим, провідний розробник TransferWise, поділиться досідом та розкаже про “Інтерналізацію у TransferWise”

Якщо Ви хочете бути успішним на місцевому ринку, Ваш продукт має бути зосереждений на країні, де Ви надаєте послуги. Інтерналізація є одним із засобів як зробити Ваш сайт доступніше до усіх користувачів. Я хочу поділитися нашим досвідом у стуктуруванні процесу інтерналізації, що допоможе у перекладанні інформації на різні мови.

Доклади будут англійською.

Також на GeekTalks відбудеться нетворкінг сесія, на якій компанія TransferWise пригостить нас піцою 🙂

Форма для реєстрації тут: http://goo.gl/forms/h6oDrxHlSV