#StudITOpen: Управління ІТ проектами

Дата:

Cherkasy ІТ Cluster започаткував серію профорієнтаційних лекцій для студентів – #StudITOpen. Мета цих зустрічей – познайомити талановиту молодь ближче з ІТ, розповісти про можливості та перспективи розвитку в цьому напрямку. А також відповісти на актуальні питання, які пов’язані з ІТ сферою. Ми залучили провідних спеціалістів ІТ-ринку Черкас, які з радістю поділятьcя власним досвідом становлення на професійному шляху.

Спільно з Черкаським державним бізнес-коледжем лекції тривають вже другий сезон. Сьогодні, 13 грудня, відбулася чергова зустріч, на якій детально говорили про “Project management – управління ІТ- проектами”.

Нашим спікером цього разу став Віталій Харитонов – заступник директора та керівник SEO/PPC департаменту в компанії Visual Craft. Випускник 3-го сезону GeekHub курсу Project Management. Має 5+ років досвіду роботи менеджером проектів з пошукової оптимізації та веб-розробки.

Детально поговорили про:

  • Що таке управління проектами в ІТ
  • Хто такий Project Manager (PM) і які його задачі?
  • Які виклики стоять перед успішним менеджером проектів?
  • Які навички та зняння потрібно мати, щоб стати Project Manager-ом?
  • Реальні кейси із життя PM-a

Дякуємо студентам за інтерес до матеріалу, а Черкаському державному бызнес-коледжу за співпрацю! Ми продовжуємо серію зустрічей, тож слідкуйте за анонсами:

Нагадуємо, що всі лекції #StudITOpen є відкритими, долучитися до лекції мають можливість також студенти не тільки бізнес-коледжу, але й інших навчальних закладів!