Черкащан запрошують на другий Tech Nights

Дата:

Команда Master of Code запрошує на другий Tech Nights, який відбудеться вже 9 листопада.

Захід поєднає у собі три складові: знання, благодійність і розваги.

Knowledge – нові знання від бізнесменів з IT-сфери. Цього року доповіді будуть про майбутнє бізнесу. Про співпрацю зі світовими компаніями та їхні вимоги до нашого бізнесу та команд. Про те, як актуалізувати себе, щоб співпрацювати з іноземними партнерами.

Charity – благодійність. 100% вартості квитка буде спрямовано на підтримку кризового центру для жінок, що постраждали від насильства. Порадившись з волонтерами центру, організатори ухвалили рішення направити кошти на облаштування кухонної зони у центрі (купівля плити та холодильника).

Fun – класна та невимушена атмосфера конференції. Після доповідей спікерів планується афтепаті, де гості зможуть поспілкуватися зі спікерами та між собою, випити кави або смачних коктейлів від KIM BAR та музикою від DJ Семён.

Якщо вас цікавить тема змін та пристосування вашого бізнесу до світових вимог, особистого розвитку та розвитку команд або ви хочете надихнутись досвідом з IT сфери – не пропустіть цю подію.

Подія відбудеться у виставковому центрі компанії NFM AGRO за адресою  м.Черкаси, вул. Одеська 11/3. Більше інформації про спікерів та інформація про квитки – тут: https://www.facebook.com/events/329966144473646/

Теги