Безкоштовний інтенсив з веб-дизайну

Дата:

Компанія PixelGrow організовує безкоштовні курси з основ веб-дизайну та мобільних додатків.

Курс буде корисний починаючим дизайнерам і тим, хто хоче освоїти професію, але не знає куди рухатися далі. Наприклад, вдень ви можете вчитися на перекладача або працювати бухгалтером, а вечорами натхненно малювати дизайн. Інтенсив допоможе зробити дизайн вашим основним заняттям. Стати дизайнером не складно, якщо у вас є бажання і енергія розвиватися і працювати.

Тривалість курсу: 3 місяці, 2 рази на тиждень (вівторок, четвер), з 19:00 до 21:00. Всього 24 заняття.

Мінімальні вимоги:

  • Базове знання Photoshop або Sketch.
  • Власний ноутбук.
  • 2 години щодня на самостійне вивчення теорії та виконання домашніх завдань.
  • 4 години на тиждень на практичні заняття разом з викладачами.

Реєстрація: Курс безкоштовний, але кількість місць обмежена, щоб викладачі змогли приділити увагу кожному. Щоб потрапити на курс, заповніть форму http://bit.ly/pgdesigncamp, дайте посилання на портфоліо і вкажіть контактну електронну пошту (ми надішлемо запрошення на співбесіду і повідомимо, хто прийнятий на курс).

Надсилайте лінки на портфоліо по дизайну сайтів або додатків або посилання на архів з зображеннями проекту в форматі JPG, PNG (завантажити можна на Dropbox або Google drive). Якщо у вас немає готових робіт, виберіть тему і намалюйте кілька сторінок сайту, що б вам було, що показати.

Після закінчення реєстрації будуть відібрані кандидати, з якими проведуть співбесіду, і з них на курс потраплять лише 15 осіб. Буде оцінюватися ваш рівень знань, щоб сформувати рівномірну по навичках групу.

 

Дедлайни:

10.07.2016 – Закінчення прийому заявок

13.07.2016 – Буде повідомлено, хто потрапить на курс

14.07.2016 – Початок навчання

29.09.2016 – Закінчення курсу

04.10.2016 – Вручення дипломів та нагородження

Програма курсу:

На курсі ви дізнаєтесь, як спроектувати сайт, зробити скетчі та презентувати робочий прототип. А також, як працювати з композицією, сіткою і типографикой. Дізнаєтеся особливості дизайну додатків під iOS і Android.

Процес:

Всю теорію ви будете вивчати вдома самостійно. Читати статті, книги і дивитися відеоуроки. Основна частина часу – практика. Дуже багато практики. Ви будете закріплювати знання; вчитися як зробити працездатний дизайн, маючи під рукою будь-який інструмент; робити проекти і отримувати моментальний фідбек викладачів.

Команда викладачів:

  • Богдан Свірідов
  • Денис Кулинич
  • Ілля Шитов
  • Саша Дикая
  • Олексій Сальніков

По завершенню курса:

Всі студенти, які закінчили курс, отримають дипломи та рекомендації викладачів для подальшого працевлаштування. Три кращих студента автоматично зараховуються на місячне стажування в компанію Pixelgrow. Кращий за результатами стажування отримає роботу в Pixelgrow без співбесіди.

Зареєструватися на курс: http://bit.ly/pgdesigncamp