Pixelgrow Meetup “Дизайн і боротьба з буденністю”

Дата:

Друзі, на наступній зустрічі ми будемо говорити про буденність. Хоча ні, навпаки, про те як не потрапити у вічне коло одноманітних днів.

Чи бува у вас так, що ви не можете відповісти приятелю на просте здавалось би питання: «Що нового?». Стоїш, перебираєш останні дні, тижні, місяці у пам’яті, а на думці «Нічого». Як це так? Я ж кожного дня щось роблю, ходжу кудись на роботу, в універ, з приятелями зустрічаюсь по вихідним. Щось має бути! Але ні. Дні у свідомості зліплися в один незрозумілий комок, наче позавчорашні макарони.

Це буденність, друзі.

Iulia Fedorovych вирішила для себе цю проблему. І вона залюбки поділиться з вами своїми засобами, що допомогають закарбувати момент. Наприклад, за останні декілька років, Юлія ніколи не залишалась на одному місці довше місяця. Це найкращий спосіб тримати свою свідомість увімкненною і не переходити на автопілот.

Я вважаю, що ця зустріч буде неймовірно корисною не тільки для дизайнерів, бо кожна людина має навчитися відчувати момент, бути «тут і зараз».

 

Про спікера:

Юлія Федорович займається дизайном більше десяти років. Спеціалізується на інфографіці, дизайні публікацій, брендінгу. Обожнює колажі. Цінує людей.

Вона працювала в Громадянській мережі ОПОРА та в Представництві ООН в Україні. З 2012 року — фрілансер.

Серед клієнтів: National Democratic Institute (USA), U.S. Agency for International Development, Програма розвитку ООН, Гельсінська спілка з прав людини, Громадянська мережа «ОПОРА», Всеукраїнська мережа ЛЖВ, Щербенко Арт Центр, видавництва «Клуб сімейного дозвілля», “Наш Формат”, медіа-проекти Ґараж Ґенґ – https://biggggidea.com/, Ukraїner – http://ukrainer.net/, інші.

Юлія багато подорожує. В 2016 вона півроку прожила в південно-східній Азії. А зараз готується до подорожі США та Мексикою.

На зустрічі ми поговоримо про таке:

– Чому важливо втілювати ідеї і що відбувається з ідеями невтіленими.

– Дизайном по буденності: проекти 10 слів, Розврот, стоденка #сьогодні, колажі та інше.

– Робота і подорожі: як це суміщається.

 

Дата: 15 лютого, 19:00

Місце: Некафе, бул. Шевченка 274/1, 2 поверх.

Вхід Вільний. Прохання реєструватися http://bit.ly/meetup5registration