Новий сезон GeekLabs

Дата:

GeekHub у цьому сезоні знову запускає проект GeekLabs!

Що таке GeekLabs: reload?

Якщо ви бачили різноманітні електронні гаджети, зібрані на базі спеціальних плат і наборів. Якщо ви хочете почати самостійно створювати подібні штуки, та не знаєте з чого почати – то приходьте на GeekLabs.

Ментори проекту допоможуть зробити вам перші кроки. Ви познайомитесь з однодумцями. Вам пояснять базові принципи електроніки і продемонструють що електроніка може бути не тільки складною, але цікавою та веселою.

На зустрічах ви будете:

  • розглядати основні принципи роботи з мікроконтролерами, датчиками та іншими компонентами і принципи їх функціонування;
  • паяти всякі дивні штуки;
  • виготовляти друковані плати;
  • займатися практичною розробкою, збіркою і відладкою прототипу;
  • займатися проектуванням пристроїв для виготовлення в промислових масштабах.

А головне – разом із менторами спробуєте створити кампанію на Kickstarter (https://www.kickstarter.com/) для одного з гаджетів.

Кого чекають на проекті: всіх, кому цікава електроніка та хто має почуття гумору.

У вас більше шансів, якщо: ви вмієте креативити, креслити в 3d, знімати кльові відео, програмувати або грати на саксофоні чи в шашки.

Головна ціль проекту – створити hardware-спільноту в Черкасах. Якщо ти хочеш спробувати себе у Geeklabs, заповнюй форму https://goo.gl/forms/DKeU9Cerd0Paw9cp1

Реєстрація триває до 10 січня (включно). Після цього буде проведена співбесіда і буде відібрано 10 людей в групу.  Про дату та час співбесіди ми повідомимо пізніше.