Обмін знаннями та досвідом в InterLink

Дата:

“У себе в компанії ми віримо в те, що найкращих результатів можливо досягнути лише спільними зусиллями. Саме тому наші співробітники всіляко діляться знаннями зі своїми колегами. Для стимулювання цього процесу ми заснували в себе в компанії декілька форматів технічних зустрічей”.

Tech Talks

В рамках програми InterLink Tech Talks компанія збирається раз в декілька місяців у суботу та заслуховує від 3 до 6 доповідей, які презентують  її спеціалісти. Якраз такий черговий Tech Talks пройшов у квітні цього року.

KT Sessions

Всі теми за одну суботу не розглянеш 🙂 тому був потрібен формат, який би дозволив систематично, без значного відриву від робочого процесу, ділитися знаннями і досвідом в компанії. Таким форматом стали KT сесії. Це коротенькі доповіді на 25 хвилин, які спікери презентують двічі на тиждень.

Hacking Saturday

Ну а найзавзятіші та нестримні зустрічаються на базі одного з офісів компанії по суботах. Тут в дружній та невимушеній атмосфері вивчаються та застосовуються нові практики, підходи та технології. Крім того, компанія розробляє свої внутрішні проекти, які покращують життя в офісі та автоматизують буденні процеси.