Про інтеграцію платіжних систем говорили у TalentHub

Дата:

Представник компанії SPD-Ukraine поділився досвідом з місцевими айтішниками по інтеграції з платіжними системами. В коворкінг-центрі Talent HUB Черкаси пройшов семінар «Інтеграція платіжних систем». Понад 50 місцевих айтішніків зібралися, щоб послухати досвід черкащанина Андрія Семіткіна. Цей досвід він отримав, працюючи в проекті Nimble Commerce.

Андрій Семіткін та його команда брали участь в інтеграції більш ніж з 20 платіжними системами для таких країн, як Канада, США, країни Європи і Азії. Зустріч проходила за сприяння асоціації «Черкаси ІТ-кластер».

Андрій поділився досвідом, розповів про особливості основних платіжних систем, а також про юридичні та законодавчі норми в країнах Америки і Європи, та заходи як зробити їх безпечними як для клієнта, так і банку.

“За 6 років наша команда мала можливість вивчити та інтегрувати багато типів платіжних систем. Цей досвід унікальний. Ми готові ним поділитися зі своїми колегами, адже є чимало нюансів, через які ми пройшли і які варто знати”, – зазначив Андрій.

За словами Володимира Дибенка, подібні семінари проходитимуть в коворкінг-центрі Talent HUB Черкаси постійно. Щовечора відбуватимуться семінари по ІТ, вивчення англійської мови, маркетингу і продажах.