Компанія Transferwise показала новий стильний офіс у Черкасах

Дата:

Нещодавно, команія TransferWise переїхала до нового затишного офісу. Команда вирішила показати, як вони працюють та відпочивають у теплій та стильній атмосфері нової домівки.

 

Компанія TransferWise почала свою роботу п’ять років тому як стартап, який налічував декілька працівників, а зараз є міжнародною платформою грошових переказів із кількістю в більш ніж шістсот співробітників у компанії.

Офіси компанії знаходяться в Україні (Черкаси), Великобританії (Лондон), Естонії (Таллін), США (Нью-Йорк, Тампа), Угорщина (Будапешт), Японія (Токіо) та Сингапурі. Черкаський офіс  відіграє ключову роль у розвитку компанії, адже саме тут працюють перші її працівники, що власноруч створювали початкові робочі версії продукту.

Використовуючи peer-to-peer технологію та працюючи без прихованих комісій, TransferWise здійснює грошові перекази у декілька разів дешевше у порівнянні з банками. Компанія намагається зробити світ кращим, створюючи чесну і відкриту фінансову систему.

Компанія TransferWise має власні цінності та культуру, а команда – це цікаві, розумні, самодостатні та талановиті люди, одним із яких можеш стати ти!

Теги