УКРАЇНСЬКИЙ SOFTWARE DEVELOPMENT ФОРУМ

Дата:

Асоціація “Інформаційні технології України” запрошує на Український Software Development форум 4.0, що пройде 15 вересня у Києві.  Це буде вже четвертий рік поспіль, як проходить цей захід. Перший Форум з успіхом пройшов у вересні 2013 року.

Український Software Development форум 4.0 – унікальний захід для українського ринку розробки ПЗ, масштабний комунікаційний майданчик для обговорення головних тенденцій, проблем та перспектив галузі!

Наша мета – наповнити цей день максимумом спілкування у середовищі професіоналів ІТ – бізнесу, дати учасникам чітке бачення ключових проблем і перспектив розвитку ринку, допомогти нетривіальними ідеями, найбільш важливими фактами та цінними контактами!

Основні теми, які організатори планують розглянути на форумі:

• Світові виклики та локальні відгуки в галузі Software Development

• IT Sales в Україні сьогодні

• Державна політика у галузі Software Development

• Зміни та тенденції ключових вертикальних ринків – що бажають бачити замовники у галузях Finance, Embedded, Healthcare, Customer Relations & Marketing

Основна мета – об’єднати глобальність розглянутих проблем галузі з практичним баченням шляхів їх вирішення, допомогти сформувати пропозиції щодо розвитку бізнесу і реакції на глобальні тренди в світі та Україні. ТОП спікери Форуму, ексклюзивні експерти, майстер-класи та живе спілкування з колегами – все це для учасників заходу.

Аудиторія форуму – до 200 чоловік, топ-менеджмент українських ІТ-компаній: власники, фінансові директори, виконавчі директори.

Спікери та реєстрація за посиланням

Теги