Афілійований міні-EdCamp Cherkasy

Дата:

З метою професійного зростання педагогів, створення генерації нового вчительства, яке не засиджується на старих стереотипах навчання, має свободу творчості і розвивається професійно, запровадження нового змісту освіту, заснованого на формуванні компетентностей, орієнтація на потреби учня в освітньому процесі, створення сучасного освітнього середовища для вчителі природничо-математичного циклу, інформатики та технологій м. Черкас відбудеться надзвичайна подія – (не) конференція -афілійований mini-EdCamp Черкаси.

Тема (не)конференції: «Як навчити дітей любити інтелектуальну працю та стати корисним дітям на шляху пізнання?» Коло питань, що будуть розглядатися: Нова українська школа, впровадження ключових компетентностей, STEM – освіта, інтеграція предметів, проектна діяльність, технологізація процесу навчання.

Формат EdCamp є шостим у світовому рейтингу найбільш інноваційних освітніх організацій 2015 року. Україна стала 9-ою країною у світі та 3-ою в Європі, яка долучилася до цієї міжнародної сім’ї. У Вас є унікальна можливість теж долучитись до спільноти відповідального вчительства.

Захід відбудеться за підтримки партнерів Кластеру – компанії SPD-Ukraine та особисто Viktor Yevpak, керівника компанії Ekreative та фонду “Нові Люди”

Участь у EdCamp також візмуть представники Cherkasy IT Cluster:

ОЛЕГ НОВІЦЬКИЙ – керівник центру навчання в компанії SPD-Ukraine, керівник проекту SPD-University, коуч і консультант у галузі освіти. м. Черкаси

БОГДАН СЕРГІЄНКО – CTO компанії Master of Code Global м. Черкаси

ТЕМА СЕСІЇ – “Освітні проекти ІТ компаній – від учня до фахівця або як навчити досвіду”.

Про досвід запуску та розвитку GeekHub розповість засновник проекту – НІК КУРАТ.

Щоб стати учасником цієї надзвичайної події (кількість учасників обмежена) необхідно до 11 жовтня 2017 року пройти попередню реєстрацію (придбати квіток) за посиланням https://goo.gl/aVufbG

Сторінка івенту: https://www.facebook.com/events/810214825828209/

Теги