Falling Walls Lab Kyiv 2017

Дата:

SoftServe запрошує на Falling Walls Lab Kyiv 2017: міжнародний конкурс проривних ідей

Маєте ідею чи рішення, яке здатне вирішити проблеми людства? Подавайте заявку на участь у одній з наймасштабніших наукових конференцій Falling Walls Lab Kyiv та отримайте можливість презентувати ідею перед міжнародною науковою спільнотою у Берліні.

Falling Walls Lab Kyiv – це регіональна наукова конференція, яка відбувається в рамках Falling Walls Conference, заснованої у Берліні, Німеччина. Головна мета події – сприяти розвитку наукових і підприємницьких інновацій та стимулювати обмін досвідом між науковцями та професіоналами різних сфер діяльності.

Локальні події відбуваються у понад 50-ти країнах світу і слугують відбірковими турами, в яких беруть участь новатори в галузі програмування, мистецтва, дизайну та інших прикладних та гуманітарних спеціальностей. Вони представляють свої ідеї, дослідницькі проекти, бізнес-моделі чи соціальні ініціативи, що є оригінальними й інноваційними, покликані вирішувати проблеми сучасного світу. Це може бути як реалізована ідея, так і проект, який існує лише на папері, однак має переконливу доказову концепцію.

Щоб стати учасником конференції, необхідно подати заявку до 10 вересня  2017 року. Переможець Falling Walls Lab Kyiv вирушить представляти свій проект на фінальній конференції у Берліні, яка щороку збирає 100 учасників з 50 країн світу.

Регламент конференції: три хвилини на доповідь і три слайди презентації. Це спростовує міф про те, що складне неможливо пояснити швидко і доступно.

Хто може подати заявку:

  • молоді генії, винахідники, новатори;
  • кандидати мають бути носіями та генераторами ідей;
  • кандидати мають володіти англійською мовою не нижче рівня upper-intermediate (конференції проводяться винятково англійською мовою);
  • кандидати повинні мати ідею, діючий прототип, бізнес-модель або результат науково-дослідницької роботи стосовно теми доповіді.

Подавати заявки можуть студенти, випускники університету зі ступенем бакалавра, здобутим не більш ніж 10 років тому або зі ступенем магістра, здобутим  не більш ніж 7 років тому; учасники з докторським ступенем, здобутим  не більш ніж 5 років тому; наукові співробітники з докторським ступенем.

Поділися своєю інноваційною ідеєю на Falling Walls Lab Kyiv 2017 і, можливо, саме ти вирушиш у Берлін на фінал конкурсу!

Falling Walls Lab Kyiv організований Klitschko Foundation за підтримки партнерів: SoftServe, EPAM, Bayer, SeedStars.

Участь у проекті Falling Walls Lab є безкоштовною!

Теги