Урочисте закриття 5-го сезону сезону GeekHub

Дата:

30 квітня, у суботу, відбудеться урочисте закриття п’ятого сезону GeekHub. Вже нове покоління випускників отримають сертифікати та шанс розпочати свою кар’єру в ІТ галузі. Як завжди, на усіх учасників івенту чекають сюрпризи, фотосесія та неформальне спілкування з однодумцями.

Нагадаємо, як це відбувалося у минулому році:

 

І студентів, і викладачів “GeekHub” об’єднує бажання робити корисні речі. Більшість випускників в майбутньому знаходять роботу в IT і повертаються в “GeekHub”, щоб передавати свої знання новому поколінню.

Коротка довідка для тих, хто ще не знає про Geekhub.

GeekHub – це проект, що надає можливість талановитій молоді отримати практичні знання та навички в сфері розробки програмного забезпечення та IT вцілому. Команда Geekhub — це группа професіоналів в інформаційних технологіях, які працюють у провідних софтверних компаніях. Проект шукаєм мотивованих учнів та студентів, які мріють отримати професію в інформаційних технологіях, для інтенсивного практичного навчання з розробки веб та мобільних додатків, приєднатись до спільноти професіоналів інформаційних технологій для поліпшення життя людей навколо нас. Більше про GeekHub

Теги