CoreValue перетворюється на Avenga

Дата:

CoreValue, представлена в Україні 8-ма розробницькими центрами, разом із трьома відомими європейськими компаніями IT Kontrakt, Sevenval та Solid brain об’єднуються в Avenga. Ми разом є однією глобальною ІТ-компанією, яка займається трансформацією бізнесу.

Avenga поєднує швидкість, гнучкість та інноваційну потужність стартапу, але з досвідом впровадження та процесами доставки надзвичайно досвідченого великого постачальника.
«Avenga виступає як спритна екосистема, створюючи платформу для співпраці, де компанії можуть знайти точний досвід, який вони шукають для своїх проектів з цифровості», – говорить генеральний директор компанії Avenga Ян Веберінг.

Компанія Avenga вже побудувала довгострокові відносини з більш ніж 350 клієнтами у фармацевтичній, медичній, фінансовій, автомобільній та страховій сферах, а також у сфері нерухомості, ЗМІ та комерційного сектору. Avenga підтримує ці підприємства та великі компанії в їх цифровій трансформації на кожному кроці, від усієї мережі створення цифрових цінностей до стратегії та досвіду користувачів, до впровадження програмних та ІТ-рішень, включаючи послуги хостингу та експлуатації. Avenga означає цифрове лідерство, засноване в Європі. Компанія свідомо покладається на плоскі ієрархії без встановленого штабу. «Ми вважаємо централізоване корпоративне управління застарілим», – пояснив Ян Веберінг.

«Як світовий чемпіон ІТ та цифрових перетворень, ми порушуємо старий, звиклий порядок речей на ринку ІТ-послуг. Ми робимо це завдяки силі наших власних експертів, які дозволяють нам розробити високоінноваційні рішення на замовлення для клієнта. Ми вважаємо, що цей підхід стимулюватиме поширення інновацій у всій Європі», – додав генеральний директор Avenga.

Команда CoreValue акумулювала значний досвід у розробці інноваційних ІТ-рішень для медичної, фармацевтичної, медійної та фінансової індустрій. Команда CoreValue, а це – 480 співробітників у 8 розробницьких центрах у Львові, Києві, Вінниці, Черкасах, Хмельницькому, Луцьку, Івано-Франківську та Полтаві, стає частиною міжнародного бренду. До весни 2020 року наша компанія буде ідентифікована як CoreValue, що працює на базі Avenga.

«Відповідальною і почесною місією є брати участь у створенні єдиної організації постачання комплексних ІТ-послуг, хочу запросити усіх Вас до участі у цій захопливій справі», – заявив директор з інтеграції Юрій Адамчук, звертаючись до співробітників.

Самі ж працівники очікують, що об’єднання матиме ефект синергії у реалізації нових масштабних проектів для клієнтів, завдяки взаємному обміну досвідом у Avenga.
«Це має бути щось хороше, щось реально велике, що буде показувати собою синергію і перехід на новий рівень у відносинах з клієнтами та у розвитку бізнесу», – зазначив співробітник компанії Степан Шикеринець.

«Зараз ми Avenga. CoreValue стає великою, невід’ємною частиною нового бренду. Ми не просто про ІТ, але й про людей. Про професіоналів, таких як Ти!», – запевнила директорка з маркетингу Avenga Лілія Смірнова.

Про компанію Avenga

Avenga була заснована в листопаді 2019 року як об’єднання 4 ІТ-компаній: IT Kontrakt, Solidbrain, CoreValue та Sevenval. Компанія надає ІТ-консалтинг та пропонує стратегію, досвід клієнтів, інженерію рішень, керовані послуги та програмні продукти.
Компанія Avenga об’єднує 2500 професіоналів у 18 локаціях в Європі, Азії та США. Avenga підтримується коштами, якими керують LP Oaktree Capital Management LP та Cornerstone Partners для подальшого розширення на міжнародному рівні.

Теги