Cтартував прийом заявок на Ukrainian IT Awards 2020!

Дата:

Стартував прийом заявок на найбільший в Україні конкурс, який щорічно відзначає професійні успіхи ІТ-фахівців в 11 категоріях — Ukrainian IT Awards 2020! Прийом заявок триває до 1 листопада, переможців організатори оголосять вже 4 грудня.

В Україні працюють більше 185 тис. IT-фахівців, які розробляють технологічні рішення для компаній по всьому світу. Саме завдяки їм провідна міжнародна організація Global Sourcing Association відзначила Україну найкращою країною-постачальницею ІТ-послуг до Великобританії, а авторитетний американський бізнес-журнал Inc. включає українські компанії до переліків таких, що розвиваються найбільш динамічно. Чому ж ми так мало знаємо про наших айтішників, які стоять за численними технологічними досягненнями?
Зовсім скоро Ukrainian IT Awards 2020 оголосить імена кращих з кращих IT-фахівців, які розкажуть на всю Україну про свої успіхи.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

Цього року участь у конкурсі можуть взяти як IT-експерти особисто, так і команди та компанії. Кожен професіонал ІТ-сфери може номінувати себе в одній або кількох категоріях.

Етапи конкурсу:
● 21 вересня — 1 листопада
Прийом заявок від учасників в 11 номінаціях. Цього року є 2 види номінацій:
індивідуальні та групові. На останні можуть номінуватись комади та компанії.
● 2 листопада — 15 листопада
Оцінювання заявок конкурсантів командою кваліфікованого журі в кожній з номінацій.
Вибір фіналістів та переможців.
● 4 грудня
Оголошення результатів конкурсу, нагородження переможців.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ

НОМІНАЦІЇ IT AWARDS 2020

Командні:
1. Innovation-Research of the year
2. Impact of the Year
Індивідуальні:
3. Software Engineering
4. Quality Assurance
5. Management
6. IT education
7. Infrastructure&DevOps
8. Design
9. Product Management
10. Business Analysis
11. Software Architecture

Олена Волкова, партнер PwC в Україні, коментує: «Ми раді виступати незалежним консультантом Ukrainian IT Awards 2020, тим самим підтримуючи розвиток ІT індустрії в Україні. Впродовж багатьох років PwC інвестує у сферу технологій, зокрема, в технологічні інструменти, які ми використовуємо в аудиті. Люди, які захоплюються своєю справою, та їхні навички, підсилені потужними технологіями — це те, що рухає PwC сьогодні, і те, куди ми прямуємо у майбутньому.»

ХТО ОРГАНІЗОВУЄ КОНКУРС
Засновник та організатор Ukrainian IT Awards з 2012 року — компанія SoftServe. У 2017 році до організації конкурсу долучилась Асоціація “IT Ukraine”, яка у 2020 стала його основним організатором.

Цьогоріч незалежним консультантом з перевірки правильності підрахунку голосів виступає PwC в Україні.
Design&Development партнер конкурсу — компанія Sense IT.
Банк-партнер Ukrainian IT Awards 2020 — UKRSIBBANK BNP Paribas Group.
Office-Partner конкурсу — Creative Quarter.
Медіа-партнер — журнал «Бізнес».

Офіційна Facebook-сторінка конкурсу: https://www.facebook.com/itawards.ua.

Інформаційні партнери Ukrainian IT Awards 2020: Lviv ІТ Cluster, Kharkiv IT-cluster, IT Dnipro Community, Сherkasy IT Cluster, Kyiv IT Cluster, IT cluster Івано-Франківськ, IT Association Vinnytsia, Тернопільський ІТ Кластер, European Business Association, American Chamber of Commerce, 1991 Open Data Incubator, Unit.City, Radartech, BazaIT, Startup Kyiv, IHub, Art of Business Analysis, Project Management Institute, ITVDN, CyberBionic Systematics, LAMPOVOE IT, Wtech, IT Network, Happy Monday, Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association (UVCA).

Теги