23-й сезон безкоштовної інтернатури InCamp

Дата:

Бажаєш кардинально змінити своє життя у 2022 році?! Припустимо, освоїти нову мову програмування та отримати офер в одну з найкращих IT-компаній міста?

InterLink запрошує тебе стати учасником 23-го сезону безкоштовної інтернатури InCamp!

Чому це обов’язково потрібно спробувати?

  • Попит. JavaScript вже котрий рік займає провідні позиції серед інших мов програмування, а відбувається це, зокрема, і завдяки кросплатформеній мові Node.js . Ти поринеш у світ backend-розробки, навчишся працювати з базою даних та WebSocket! За допомогою frontend бібліотеки React ти зможеш створювати унікальні інтерактивні веб-застосунки!
  • Практика. Нова, спеціально розроблена, програма дозволить тобі пройти шлях від “hello world!” до релізу власного проекту. Реєструючись, ти автоматично допускаєшся до першого тижня інтернатури незалежно від рівня підготовки.
  • Менторство. Протягом інтернатури з тобою працюватиме ментор, який допоможе визначити твої сильні та слабкі сторони і відповість на всі запитання,які виникатимуть під час навчання.
  • Команда. “Ніхто не знає більше ніж знаємо ми всі разом”. Ми формуємо невеликі групи, які сприяють ефективній комунікації між інтернами.
  • Степендіальна програма. Для найкращих інтернів передбачена фінансова підтримка.
  • Офіс. Комфортана атмосфера, все необхідне обладнання для навчання, а також зона для відпочинку і спілкування з колегами.
  • Перспектива. Після закінчення інтернатури ти отримаєш можливість стати частиною нашої команди розробників, працюватимеш з найкращими IT-спеціалістами міста.

Зацікавило?
Зроби 2 прості кроки для реєстрації:
1. Перейди за посиланням  та зповни форму реєстрації: https://interlink-ua.com/ua/incamp-registration/
2. Очікуй лист з підтведженням реєстрації та інформацією про подальші кроки (не забудь перевірити папку з рекламою та спамом).

Більше деталей про дати інтернатури знайдеш у карусельці.
Якщо виникли питання напиши нам в direct або зателефонуй за номером
+380 68 496 30 60

Подаруй своїй кар‘єрі стрімкий старт!

Теги