Асоціація “IT Ukraine” запрошує на IT Ukraine Legal Conference 2023

Дата:

16 червня 2023 року запрошуємо на найбільшу в Україні конференцію з IT-права. 

IT Ukraine Legal Conference щорічно об’єднує 1000+ учасників та 30+ експертів галузі, серед яких, CEO та представники держави, бізнесу, юристи, фінансисти, HR та інші фахівці. 

Цього року, традиційна для нас конференція, гучно повертається в офлайн та збере понад 350 учасників в інноваційному парку столиці UNIT.City. 

Ключова тема події – стан української ІТ-індустрії у воєнний час та роль IT у відновленні державної економіки після Перемоги.

Під час події ви отримаєте:

  • Дієві інструменти від компаній з адаптації до воєнних умов;
  • Найгарячіші апдейти з питань державно-приватного партнерства в IT;
  • Кейс-стаді від лідерів ринку з розвитку міжнародної співпраці: інвестиції, гранти, можливості;
  • Насичений нетворкінг та час для знайомств з партнерами і клієнтами. 

Захід відбудеться у гібридному форматі (offline+online), що дає можливість приєднатися до жвавих дискусій, якісного та потужного нетворкінгу чи отримати корисний контент онлайн з будь-якої точки світу. 

Забронюй 16.06.2023 у своєму календарі для IT Ukraine Legal Conference 2023, щоб не пропустити можливість приєднатися до професійної спільноти, знайти нові партнерства та взяти участь в обговоренні стратегічних питань IT-індустрії.

Купити квиток на offline участь або зареєструватись на online можна за посиланням нижче: https://legalconference.com.ua/

*50% коштів від продажу всіх квитків на IT Ukraine Legal Conference будуть переказані на підтримку України через United24, державну фандрейзингову платформу.

Захід організовує Асоціація “IT Ukraine“ за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Банк партнер – UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Генеральний партнер – Asters. Gold партнер – Arzinger. Silver партнер – Crowe Mikhailenko. Silver партнер – Juscutum. Silver партнер – Tretten Lawyers. Інноваційний партнер – UNIT.City. Ікіґай партнер – Drivovo.

Нагадаємо, що IT Ukraine Legal Conference – дискусійний майданчик, на якому лідери ринку та представники держави обговорять шляхи для подальшого зростання галузі у воєнних умовах, виклики та роль IT-галузі у післявоєнний час, а також поділяться власними стратегічними планами для подальшого розвитку IT-індустрії. 

Офіційний сайт події: https://legalconference.com.ua/

Сторінка Facebook події: https://fb.me/e/2s32a4P7G

Теги