Міжнародний День дівчат в ІКТ”: 10 годин про жінок в IКT

Дата:

На честь Міжнародного дня дівчат в ІКТ, 22 квітня CSR Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, та її ініціатива #ДівчатаSTEM проведуть онлайн конференцію “День дівчат в ІКТ”. Захід пройде у рамках проєкту “Трамплін до рівності”, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції. Партнером заходу є національний проєкт «Дія.Цифрова освіта» Міністерства цифрової трансформації України.

Інформаційні партнери: Студвей, Всеосвіта, bit.ua, Гендер в деталях, Wtech, Асоціація “IT Ukraine”.

Сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) продовжує стрімко розвиватися та відкриває для дівчат і жінок нові можливості професійного розвитку, однак гендерний дисбаланс у сфері ІКТ все ще продовжує зберігатися. Згідно даних Євростату за 2019 рік жінки складають лише 17,9% співробітниць сфери ІКТ у країнах ЄС. Однак ситуація в Україні не є кращою, адже згідно міжнародного дослідження якості освіти  PISA-2018 лише 3% опитаних дівчат в Україні хочуть працювати в сферах, пов’язаних з ІКТ. 

В рамках заходу учасників_ць очікує 10 годин надихаючих історій, інтерактивний воркшоп, дискусії з ІКТ експертками провідних українських та міжнародних компаній, цінні поради про старт кар’єри, розвиток креативності, жіноче лідерство в ІКТ, вікторини, конкурси та круті подарунки для найбільш активних учасниць.

До участі запрошуються дівчата віком 14-25 років, яким цікаво дізнатися більше про навчання та побудову кар’єри в ІКТ. 

Серед організацій та компаній-учасниць: МОН (TBC), Міністерство цифрової трансформації України (Дія.Цифрова освіта), ІМЗО, EU4Digital Project: promoting women in tech (TBC), Women Go Tech, Jooble, DOU.ua, Wix Engineering, Snap Inc., Intellias, SoftServe, Ciklum, Luxoft, ELEKS, Itera, Uklon (Driver team), Prozorro.Продажі, ІТ-Інтегратор, Metinvest Digital, DataOcean, Cherkasy IT Cluster.

Реєстрація для учасниць відкрита до 21 квітня 2021 року, 17:00: https://bit.ly/3rSrxEw

Детальна інформація: Юлія Шкуліпа, stem@csr-ukraine.org

Міжнародний день дівчат в ІКТ – це глобальна ініціатива, спрямована на підвищення обізнаності серед дівчат і молодих жінок про важливість цифрових навичок та заохочення їх до навчання і побудови кар’єри в сфері ІКТ. Свято відзначається щорічно в 4-й четвер квітня. Цього року 22 квітня ініціатива “Дівчата STEM” знову долучається до святкування “Міжнародного дня дівчат в ІКТ” в Україні, аби відзначити 10-річчя свята та сприяти збільшенню кількості дівчат в інформаційно-комунікаційних технологіях. Онлайн конференцію “День дівчат в ІКТ” тепер можна віднайти на світовій карті подій відзначення цього дня.

*STEM – це акронім, який означає науку (Science), технології (Technology), інженерію (Engineering) та математику (Mathematics).

Теги